Fluoroencencyjne opaski na włosy

Ja sama osobiście nie lubię nosić opasek. Całą podstawówkę musiałam nosić opaskę, bo tak wszystkie dzieci nosiły.. nie ważne, że mam wysokie czoło  przy tym noszenie opaski jeszcze bardziej wydłuża twarz i odsłania czoło. Ale do rzeczy... Mam dla Was dziś do zaprezentowania leciutkie, karbowane opaski na włosy.

Co jest w nich fajne?


Po pierwsze kolory: Większość opasek jakie można dostać to albo złoto/srebro, białe albo czarne, ewentualnie posiadające jakieś kolorowe wstawki, kokardki i takie inne pierdołki.

Po drugie: jest super leciutka a przez to bardzo delikatna, dziewczęca i nadaje nam letniego powabnego blasku.

Po trzecie: jest wytrzymała na wyginanie bardziej niż takie zwykłe opaski, poprzez karbowaną powierzchnię jest bardziej odporna na zgięcią i posiada większą elastyczność.

Po czwarte: cena to tylko 1,78 dolara, co na nasze wychodzi niecałe 6zł. Oczywiście przesyłka już jest w cenie więc nic nie dopłacamy.Co do zastosowania:
Nie każdej kobiecie będzie pasować, jeśli macie już powyżej 25 roku życia to może niekoniecznie. Sama już mam 26 lata na karku i myślę, że pomimo młodej buzi to może już nie dla mnie. Jeśli jesteś nastolatką i wielkimi krokami zbliża się wiosna czy lato - to jest opaska dla Ciebie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz