Opuszczone spodnie u chłopaków, spodnie z niskim krokiem

Haha słuchajcie jak się o tym dowiedziałam z programu Strict Parents, który można na YT obejrzeć o tym jaka jest geneza opuszczonych spodni i wielkiej chęci noszenia ich właśnie w taki sposób u Panów to stwierdziłam, że koniecznie muszę się z Wami tym podzielić. Kochane Wy wszystkie moje, których Panowie, Kochankowie, Bracia lub Przyjaciele noszą w taki sposób spodnie usłyszcie mój głos albowiem bardzo Was zdziwi to co Wam opowiem.

Niby taki koleś ze spuszczonymi spodenkami, wielką kietą na szyji dyndającą z każdym bounce'owym krokiem rapera to widowisko nieźle luzackie, fajne i męskie.. czyżby? Nie dawno dowiedziałam się, że geneza zjawiska noszenia spuszczonych spodni zrodziła się już dawno temu we więzieniach w USA i była zapoczątkowana przez pewną grupę więźni. Wszystko fajnie póki co więźniowie czyli pełny gangsta style, koka, laski i hip hop jednak nie do końca. Wspomniana wcześniej grupa więźniów to ta sfrustrowana część, która spuszczała spodnie niżej aby pokazać bardziej męskiej części więźniów, że pozwalają na sobie próbować analskie sztuczki. Dla strażników było to nieznane i dobrze, bo zniewieściali więźniowie (nie koniecznie homoseksualiści) byli by skazani za takie praktyki na niezłe kary...

Panowie nadal chcecie się tak nosić?


5 komentarzy:

 1. O, szok :D niektórym z pewnością miny zrzedną ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. chodze w szerokosciach i je opuszczam i wyjebane mam w takie rzeczy jak powyzej , pis joł;]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No najważniejsze aby się czuć dobrze w tym co się ma :)

   Usuń
 3. A prawda jest taka, że czarnoskórzy niewolnicy byli pozbawieni paska w spodniach po to żeby nie popełnili samobójstwa poprzez powieszenie. Odzież z nich spadała, a u reprezentantów subkultury hip- hopowej takie spodnie są oznaką jednoczenia się z cierpieniem jakiego doświadczyli czarnoskórzy. Pozdrawiam, antropolog kultury.

  OdpowiedzUsuń