Kalosze Damskie, czyli co fajnego jest w sieci

Pogoda ostatnio naprawdę robiła nas w konia. Najpierw padał śnieg, który już gdy stopniał i było sucho i dość ciepło (ja już myślałam, że idzie wiosna). Potem zaczął padać deszcz, który w Gdyni spowodował, że wywaliły kratki ściekowe i się robiła taka typowa fontanna w tym miejscu na środku ulicy. Potem znów zrobiło się zimno i strasznie ślisko (czego ja najbardziej nie cierpię). Teraz natomiast znów mamy prawdziwą zimę, gdzie w niektórych częściach Polski mamy -10^C. 

Dlatego właśnie ja postanowiłam zrobić rozeznanie w damskich kaloszach. Bóg jeden wie czy nagle nie zrobi się ciepło a my będziemy pływać po kostki w chlapie pośniegowej.

Kalosze na zimę bywają czasem zbyt zimne i nie wiele z nas wybiera taką opcję jednak pamiętajcie, że niektóre firmy oferują specjalne skarpety do kaloszy. Skarpety takie ostatnio dla przykładu widziałam w ofercie Huntera - oni też mają takie proste wersje kaloszy więc jeśli proste fasony Was interesują to polecam tam zajrzeć. Słyszałam, że ta firma akurat robi dobre obuwie i dba o Klienta jeśli przychodzi czas na zwrot, bo np źle dobraliśmy rozmiar. Ja w tym wpisie jednak chciałam Wam pokazać coś bardziej dzikiego, co rozjaśni Wasze stópki w białym śniegu i doda troszkę koloru w te szaro-białe dni.

Oczywiście moje wyszukiwanie ciekawych kolorowych kaloszy jakbym mogła gdzie indziej zacząć niż na eBayu więc przedstawiam to co znalazłam. Cały zestaw wygląda tak.

A tak wyglądają co poniektóre w przybliżeniu + jeszcze kilka innych wzorów.

Takie kalosze są obecnie na eBayu w cenie około 15 - 16$ co na nasze to 48 - 51zł więc ceno podobnie jak na polskich aukcjach i w polskich sklepach. Co do ceny wysyłki to na niektórych aukcjach jest jakaś ustalona cena a na innych jest wysyłka gratis więc nie będę wyszczególniać co jest czym - zachęcam do sprawdzenia samemu. Zakupy online z innych Państw to naprawdę nic trudnego ani strasznego. eBay to zaufana firma, która tak samo jak allegro dba o uczciwość swoich kupców i sprzedawców więc nie musicie się obawiać o to czy sprzedawca w ogóle wyśle Wam towar. Ja już kupowałam dziesiątki produktów na eBayu i wszystko jest OK.

Na eBayu naturalnie możecie znaleźć też markowe produktu, dla przykładu kalosze CotsWorld.


2 komentarze:

  1. Z czego, jakiego materiału zrobione są te skarpety do kaloszy?

    OdpowiedzUsuń
  2. z bawełny lub z polaru robią :)

    OdpowiedzUsuń