Czapeczki z daszkiem NY

Czapeczki z daszkiem to już chyba starszy wynalazek niż koło, czy dynamit a wciąż nam towarzyszy i w prawie niezmienionej formie pojawia się na wybiegach, w teledyskach, na ulicach i klubach.

Od dłuższego czasu możemy zobaczyć wielu znanych raperów, których teledyski na YouTube osiągają miliony odsłon a konto w banku przewyższa deficyt Polski, którzy noszą pewnego rodzaju czapeczki z daszkiem. Mam na myśli czapeczki gasta z prostym daszkiem i sygnaturą NY (new York) na przodzie czapeczki.

Sama osobiście nie posiadam czapeczki z NY, choć z pewnością gdybym częściej nosiła się jak gasta Blink Blink to bym celowała właśnie z takie itemy uzupełniające mój look.

Dzisiaj chciałabym Wam w tym poście zaprezentować niedrogie czapeczki NY w cudownie owocowych i soczystych kolorach (jak z teledysku LMFAO), które idealnie wyglądają do opalonej letnim słońcem skóry i luźniej białej koszulki.


Mamy tutaj zarówno kolorystykę odpowiednią dla kobiet jak i dla mężczyzn, jak już wspomniałam soczystość barw zniewala tak, że ja osobiście nie umiałabym skusić się tylko na jedną z nich.

Cena nie jest wysoka $10,44 za jedną, koszty wysyłki gratis. Wychodzi na to, że czapeczka kosztuje nas jakieś 32zł, co nie rzadziej jest taniej niż to co możemy znaleźć w sklepach na naszych osiedlach. Tym bardziej kto wie... jakby poszukać dalej może znalazłyby się jeszcze tańsze egzemplarze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz