Jogurt wysokoproteinowy Bakoma Men PRO

Jakiś czas temu zaczęłam trochę więcej ćwiczyć i bardziej patrzeć na to co jem. Nie miałam raczej złej diety, było w niej mało tłuszczy trans oraz sporo owoców. Po przeczytaniu kilku forum, postów, blogów i tym podobnych skomponowałam sobie dietę na redukcję. Nie była mi strasznie potrzebna, ale należę do tych osób, które określa się jako skinny fat czyli osobę, która przez źle dobraną dietę odkładała tłuszcz na brzuchu przy niskiej ilości tkanki tłuszczowej (ogółem) oraz niskim wskaźniku tkanki mięśniowej.

Moja dieta przestała opierać się tylko o węglowodany a w zamian wstawiłam nieco więcej białka. Tym samym mogę polecić Wam kilka fajnych przepisów na zdrowie odżywanie. Polecam ogólnie dodać do diety: twarogi, jajka, mleko, jogurty w tym ostatnio bardzo znany jogurt proteinowy Bakoma Men PRO jeśli chodzi o ten jogurt proteinowy to przy okazji mam ciekawe wideo, które trochę więcej o nim opowiada.
Smakowałam już wszystkich trzech smaków: truskawka, mango oraz owoce leśne i nie mam swojego faworyta. Wszystkie mają po tyle samo kalorii i węglowodanów także chyba ze strony natury nie wiele się od siebie różnią.

W tym wideo jest trochę więcej o składzie dla nadgorliwych także zachęcam :-)

A jak Wam smakuje Bakoma Men PRO jogurt wysokoproteinowy?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz