Recenzja narzędzia do czyszczenia żaluzji za $2

Dzisiejszy wpis będzie troszeczkę inny niż zwykle mogliście spotkać na tym blogu. Nie mniej jednak większość z czytelników trafia tutaj z wyszukiwarki Google po wpisaniu wiecej niż jednego słowa także nie przejmuje się niespójnością zawartych tutaj informacji.

Do rzeczy! Wpis jest recezją narzędzia, które widać na zdjęciu poniżej.


Jest to konstrukcja chińska, która ma nam pozwolić na bardziej efektywne odkurzanie żaluzji poziomych. Zalecane jest do żaluzji metalowych ze względu na rozłożenie wałeczków czyszczących. Ich wielkość i odległość odpowiednio układa sie pomiędzy listwami żaluzji tak aby nacisk na każdą z listw nie był zbyt mocny (nie wyginał listwy) a zarazem aby siła nacisku była tak mocna aby wyczyścić większość zabrudzeń. W tym rownież "pamiątki" po muchach, które lubią bezwzględnie zostawiać małe czarne kropki na białych listwach żaluzji.

Solidność wykonania nie pozostawia wiele do życzenia tym bardziej, że narzędzie to wykorzystywane jest do bardzo delikatnej konstrukcji jaką są żaluzje poziome.

Cena tego narzędzia na portalach typu eBay i Aliexpress nie powinna wynosić wiecej niż $2. Oczywiście zdarza się że ten sam produkt wystawiony zostanie za jednego dolara a w innym sklepie za pięć jednakże średnia cena to $2.

Wysyłka to bardzo ważny temat do poruszenia jeśli jeszcze nigdy nie zamawialiscie z portali typu eBay czy Aliexpress. Teoretycznie sprzedający do Polski ma możliwość dostarczenia towaru aż do 60 dni od zatwierdzenia wpłaty środków na konto sprzedającego. Wysyłka na ogół wysyłana jest drogą morską gdyż (z tego co mi wiadomo) chiński rząd oferuje dopłaty do tego typu transportu w celu podkręcenia statystyk eksportu ww. kraju.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz