Torebki i Geri Hirsch


Kobieta bez torebki to jak kot bez ogona. Można powiedzieć, że nie biorąc torebki ze sobą często czujemy, że czegoś tam nam brakuje. Już małe dziewczynki uwielbiają nosić torebki. Noszą je jak dumne mini kobietki poruszając się jak ich mamy czy starsze siostry. Takie samo zamiłowanie do torebek ma znana blogerka, która niedawno zainicjowała butik z torebkami na eBayu. Całej akcji towarzyszy taki oto banner.


Torebki na każdą okazję, mamy tutaj opcję luksusowe i takie do 100 dolarów a także torebki dla młodzieży i młodszych kobietek.

Poniżej kilka propozycji z każdej z grup.

LUKSUSOWE

DLA MŁODZIEŻY

TORBY TAŃSZE NIŻ 100 DOLARÓW

Wszystko wydaje się bardzo interesujące jednak nie zawsze mamy dolary aby tak szybko wydać na coś, tym bardziej jeśli mamy na myśli dział luksusowy jednak fajnie jest czasami chociaż pooglądać co jest w butikach, co siedzi w modzie i co w tej modzie szybko znika z półek. Oczywiście każda torebka powinna nam do czegoś pasować i oddawać choć część z naszej osobowości więc ostrzegam, aby nigdy nie iść ślepo za modą tylko mieć w sobie to coś co sprawia, że my to my i jest czymś unikatowym.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz