Stylowa Biżuteria z Perłami


Każda kobieta czasami powinna być bardziej elegancka niż szalona. Każda z nas czasami potrzebuje wyglądać bardziej poważnie i dystyngowanie i właśnie w tym pomagają nam perły. To one uważane są za najbardziej elegancki dodatek do stroju, który dodaje czasem kobiecie lat ale o wiele bardziej dodaje jej dobrego stylu i smaku. Niektórzy mówią, że prawdziwa kobieta powinna mieć klasyczne perły, że to taki must have egelanckiej kobiety.

Perły mają to do siebie, że nie mają metalicznego, zimnego błysku jak metale szlachetne oraz kamienie szlachetne, jak diamenty, szafiry czy szmaragdy. Nawet o ile mamy do czynienia z metalem czy kamieniem o ciepłym odcieniu - tak jak to dotyczy różowego złota czy rubinów - czujemy od nich taki ostry i twardy połysk. Przy perłach jest zupełnie inaczej. Perły, pomimo że często mienią się kolorami zimnymi dają nam taki ciepły i miękkie poziom załamania światła. Dlatego też perły o ile są szlifowane (bo często nie są) nadawane są im kształty obłe zamiast kształtów o ostrych końcach. W takiej postaci światło załamuje się bardzo delikatnie, subtelnie i miękko. Może to właśnie czyni perłę atrybutem kobiecości. Za stwierdzeniem, że perła jest przeznaczona dla kobiety, może też odpowiadać same źródło pozyskiwania pereł ponieważ perły znajdują się w muszlach. Idąc daleko wschodnim myśleniem, że to co stworzyła natura a jest podobne do kobiecych bądź męskich organów płciowych jest jakby stworzone dla danej płci, możemy stwierdzić że perła (której muszla przypomina damskie organy płciowe) tworzona jest przez samą naturę dla kobiet.

Poniżej chciałabym pokazać Wam kilka okazów biżuterii z pereł jaką możecie zakupić na aukcjach eBay. Niestety większość z tych prac jest w cenie od 1000 dolarów stąd też nie wiem czy warto jest wypisywać ceny, wystarczy jedynie gdy przedstawię Wam to co można zrobić z pereł.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz