Lakier fluorescencyjny świecący w ciemności


Nadchodzi czas gorących wieczorów, imprez, zabawy i tańca - w tym czasie kochamy kolory, świecidełka i lubimy kiedy nas widać. Właśnie tym tropem trafiłam na lakier fluorescencyjny czyli po naszemu świecący w ciemnościach. 

Taki lakier to świetna propozycja na całodniowe imprezy, kiedy z rana nasze paznokcie są idealnie żywe i soczyste a wieczorem świecą jak kolorowe świetliki, które przyciągają wzrok.


Na eBayu taki lakier może być nasz za już $1,39 co stanowi jakieś 5 - 6zł. Postanowiłam zakupić sobie takie lakier, więc kiedy przyjdzie (pewno za jakieś 3 tygodnie) to spodziewajcie się recenzji. Jakkolwiek o ile nie chcecie czekać tak długo i chcecie same zaryzykować to polecam eBaya. Wystarczy wpisać 'Fluorescent Neon Nail' i natraficie na pewno :-)


2 komentarze:

  1. Świetne lakiery, jeszcze takich nie widziałam;) Ja teraz mam manię na miętowy kolor więc pewnie i z tych bym coś wybrała;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja wzięłam w końcu 5 od lewej - ciemna zieleń, bo to chyba jedyny kolor jakiego nie mam a pasuje do mojej palety kolorystycznej :) a mięta jest cudna na wiosnę - zgadzam się.

      Usuń