Romantyczne fryzury na randkę

Mówi się, że wiosna to czas miłości, a więc z pewnością nie zabraknie i randkowania. Randka to moment, który zawsze włącza motylki w brzuchu, ale też nagania do głowy pytanie – „co na siebie włożyć i jak się uczesać”. Dziś skupię się na tej drugiej części pytania, czyli wspomnę o tym jakie fryzury będą idealne na randkę w roku 2013. Mam nadzieję, że spodobają się wam wybrane przeze mnie propozycje.

Fryzura to dopełnienie stroju, jaki ubierzemy na spotkanie z ukochanym. Strój ten jest zwykle romantyczny, z nutką elegancji i uwodzicielstwa. Podobnie, więc musi być z fryzurą – musi być ona romantyczna, ale z pazurkiem – przynajmniej takie jest moje zdanie, a wy co sądzicie? W sieci można znaleźć naprawdę mnóstwo inspiracji dotyczących fryzur, które idealnie nadają się na randkę – mnie urzekło kilka z nich, które zamieszczam poniżej. Fryzury zostały znalezione na stronie - http://www.fryzurydamskie.com/romantyczne-fryzury-damskie-w-stylu-boho/       
Przedstawione fryzury na randkę są romantyczne i zadziorne oraz bardzo wiosenne za sprawą dodatków kwiatów. Fryzury te świetnie sprawdzą się zarówno do wieczorowej lub koktajlowej sukienki, jak również do spodni i eleganckiej bluzeczki.


Na podstawie przedstawionych inspiracji wysnuć można kilka wniosków dotyczących fryzur na randkę:
  • modne będą warkocze oraz upięcia o nie oparte
  • modne będą fale
  • modne będą fryzury w stylu vintage i boho
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz