Skejterska spódniczka


Jestem osobą, która często robi kilka rzeczy na raz i jedząc płatki czekoladowe z mlekiem sojowym, oglądając jednym okiem film z Beyonce weszłam na eBaya aby sprawdzić jakie mają ciekawe spódniczki w nie wysokiej cenie. Natrafiłam na ciekawą propozycję. 

Sprzedający określa te spódniczki, jako "Skater skirt" czyli skejtowska spódniczka albo jako "Jersey Shore skirt" czyli spódniczka z wybrzeża Jersey czyli nazwy wydają się bardzo intrygujące. Nie ma tu jednak mowy o jakimś dziwnym wybryku projektantów mody. Omawiana spódniczka faktycznie pasuje jak dla mnie i do bluzy skejtowskiej jak i do bluzki bez pleców na plażę w Jersey.


Spódniczka u różnych sprzedawców jest w cenie od 9 do kilkunastu dolarów czyli około 30-40zł. U niektórych sprzedawców mamy również opcję darmowej przesyłki.

Spódniczka jest wykonana z bawełny.

Rozmiar jest uniwersalny ale od rozmiaru US 2 (32) do rozmiaru US 8 (38) dzięki wbudowanej gumce. Jej długość to 40cm.

Osobiście podoba mi się bardzo uniwersalność tej spódniczki oraz to, że jest z grubszej bawełny (wnioskuję po ułożeniu się materiału). O ile do legginsów jak najbardziej nie widzę jej jednak do gołych nóg, bo bałabym się, że się podwinie. Problem może być też kiedy mamy większe bioderka i udka wtedy momentalnie spódniczka sięga nam wyżej. Widziane tutaj spódniczki są na Paniach o bardzo cienkich nóżkach i zapewne o nie wystających bardzo bioderkach dlatego te spódniczki mają jeszcze dość dobrą długość jednak nie wiem czy dobry gust pozwala nam na odjęcie jeszcze kilku centymetrów z długości kiedy nasze szersze pupcie i bioderka zajmą większy obszar spódniczki. Warto więc zanim się coś kupi zawsze odmierzyć na sobie miarką krawiecką czy taka długość będzie nam odpowiadać. Pamiętajcie wtedy usiąść, pochylić się i inne takie aby mieć pewność :-)
2 komentarze:

  1. z moimi udami niestety nie wypali taka opcja, aczkolwiek propozycja bardzo dziewczęca i pełna uroku.

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczna !!
    Aż chciałoby się mieć. Mam podobną ale chyba nie w rodzaju skejta. Lubię krótkie spódniczki ale nie mini :D
    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń