Gorące dodatki na sezon jesień-zima 2012

Każdy sezon w modzie jest różny, pomimo tego, że moda często wraca i mamy powroty lat 50' czy 80' (o dziwo jakoś 90' narazie nie wracają). Na ten sezon Kochane Kobietki mamy dużo ciekawych opcji, które sprawią, że będziecie modne i zabłyśniecie w oczach innych ale same również będziecie się czuć pięknie i kobieco. Zapraszam serdecznie do modowego 'must have' na sezon jesień - zima 2012.

1. Kolory ponętnej kobiety
W tym sezonie będziemy świecić się złotem i nadużywać czerwieni. Te zestawienie kolorów jest bardzo kobiece i bogate. Najlepiej będą tu wyglądać kobietki 20+ ale spokojnie młodsze dziewczyny mogą zaszaleć z złotymi ramówkami czy wykończeniami odzieży. Złoto to złoto - musisz się błyszczeć - nie jest to styl dla szarych myszek jednak czerwień nie oznacza, że musisz być nie wiadomo jak wyzywająca.


2. Powrót kopertówek
Która z nas nie kocha kopertówek? jednak drogie panie w tym sezonie nasze kopertówki rosną do większych rozmiarów. To proste im mniej mamy ciuchów na sobie tym nasze kopertówki są mniejsze, jesienią - kiedy to zakładamy na siebie więcej ciuszków nasze torebki też muszą być bardziej widoczne. W jesienne kopertówki spokojnie możecie zmieścić zeszyt czy notatnik a także drugie śniadanie i portfel napchany świstkami z bankomatu.3. Bądź wyraźna!
Oj tak Panie.. to ten czas... to ten sezon, w którym stawiamy na wielkie wzory, przy których można dostać oczopląsu. Wielkie kolorowe kraty, asymetryczne trójkąty, różnej wielkości koła i owale - to własnie to czego teraz warto szukać w sklepach! Jak już wcześniej pisałam w tym sezonie pojawiamy się i wyłaniamy z tłumu więc jeśli komuś zakręci się w głowie na widok Twojej nowej bluzki to właśnie tak miało być. W tym sezonie jesteś gwiazdą i ozdobą szarych ulic.


4. Pokaż swoje Futerko
Jakkolwiek można dwuznacznie to zrozumieć to moje Drogie Panie w tym sezonie spokojnie możecie wyjść w swoim ukochanym futrze, bez konieczności tłumaczenia, że nie przyjechałyście z Rosji. Futro w tym sezonie to 'must have' o ile lubicie nosić płaszcze to proszę bardzo, ale czerwień + futro i duża kopertówka? No jak tu tego nie spróbować?


2 komentarze:

  1. Ładna ta zielona kopertówka :) ale ta laska w futrze na druga od lewej haha

    OdpowiedzUsuń
  2. Czerwien plus złoto- cudooo

    OdpowiedzUsuń