Koszula w kratę (kraciasta koszula)

Hej babeczki!
Własnie oglądam teledysk do piosenki, która po prostu sprawia, że czuję się jak piękny diament na dnie morza pełnego glonów.. co to za piosenka? To na koniec :)

Piszę do Was dzisiaj z tematem kraciastej koszuli, bo taka występuje u obu Panów na teledysku. Ja osobiście bardzo lubię kraciaste koszule u Panów i u kobiet.
Kiedyś takie koszule kojarzyły mi się z wiochą i lumpkiem za 1zł za kilogram ale nie teraz. Od pewnego czasu kraciaste koszule stały się modne, mają inne kroje (albo raczej w końcu mają kroje!), są z innych materiałów i nosimy je do innych ubrań.W końcu koszule w kratę mają linie męskie i damskie, które się bardzo od siebie różnią.

Pamiętacie te czasy i te koszule w kratę? (z flaneli lub polaru)
haha, dobra nie uwłaszczając tej Pani >> wygląda kiepsko. W ogóle cały zestaw ubrań dobrany jest jak "świni siodło"... też się kiedyś tak ubierałam.. w podstawówce w latach 90.. ale teraz mamy 2012 a zaraz 2013 rok więc czas iść z duchem czasu i zobaczyć co się zmieniło. W zasadzie już w latach 2005+ zmieniło się wiele ale im więcej dzieje się w MTV tym więcej dzieje się w naszej modzie i naszej szafie. Sklepy modowe, outlety a nawet hurtownie z Chin z miesiąca na miesiąc szyją inne ciuszki: inne kolory przewodnie, inne tkaniny, kroje itd.


Jak w takim razie dziś nosimy koszulę? Dziś koszula w kratę bywa Sexi jak u pięknej Gwen Stefani
koszula bywa cool i na luzie
i co najważniejsze nie kojarzy się już z robotnikami a ze światem mody, młodzieńczości i dobrego stylu i tutaj właśnie na koniec moich wywodów przedstawiam Wam "zakoszulowanych" Panów z boskimi głosami, który przekonają każdą z Was, że jesteście jednyną kobietą na świecie! (wg mnie lepsze niż piosenka Rihanny)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz