Modne okulary 2013
Czasami się tak zdarza, że eBay powiadania na łamach swojej strony głównej o jakimś trendzie zakupowym.  Nie jest niestety powiedziane, kiedy ilość zakupów danego przedmiotu można uznać za trend jednak taki trend nie często się pojawia na stronie eBay więc wnioskuję, że skoro się pojawiło już coś, to faktycznie wiele osób musiało się na to skusić.

Właśnie dziś pojawił się tai trend i jest to trend na okulary przeciwsłoneczne modelu kociego oka w grubszej oprawie.


Okularki są bardzo kobiece i świetnie komponują się z wiosną gdzie budzi się kobiecość, miłość i wszystko co było nam odebrane zimą. Mało komu takie okulary nie pasują. To tak jakby powiedzieć, że mało komu nie pasuje eyeliner - no nie da się, to kosmetyk świetny dla każdej Pani. Nie dla każdej jest kolor czarny, ale tak jak eyelinery występują w różnych kolorach tak i te okularki w stylu kocicy.

O ile okulary pasują praktycznie do każdej Pani to nie pasują do każdego stylu. Tak jak okulary podkreślaj kobiecość jako główną cechę to i tak powinien nas określać strój. Strój za bardzo luźny, czy to sportowy czy hippisowski tutaj nie pasuje. T-shirt z animowanymi zwierzakami, botki i jelly watch? Także nie. Ja tutaj widzę, kobietę w płaszczyku, czy obcasy czy nie to już kwestia drugorzędna, ale płaszczyk, kożuszek, lub gdy cieplej koszula lub bluzka z dobrego materiału w stylu nietoperz. Do tego piękne sprężyste loki i dobrze dobrana czerwień na ustach to właśnie idealny komplet z tymi okularkami.

Cena takich okularków na eBayu to 10 dolarów czyli około 32zł obecnie, nie wiem czy mamy je na eBay. W sieciówkach nie widziałam póki co tego trendu, ale jak wiadomo, najpierw zachód a potem dopiero my, więc fajnie jest spojrzeć sobie czasem na eBay czy to w wersji .com (międzynarodowej) czy co.uk (z Wielkiej Brytanii) i wyprzedzić to co się pojawić może (bardzo prawdopodobnie) na polskich ulicach.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz