Peruki, Peruka naturalnaOd kilku dni oglądam wieczorami TLC i tam męczy mnie reklama programu gdzie są przedstawieni ludzie ze swoimi największymi dziwactwami. Są tam ludzie, którzy mają całą kolekcję lalek i pomimo tego, że mają na oko 60 lat to bawią się nimi i traktują jak dzieci, jak duży koleś kolo 30stki, które sam siebie uważa za bobasa i uwielbia całymi dniami siedzieć w kojcu i cmikać smoczek do bajki w TV, jest ten Pani, która ma całą masę peruk. Właśnie ten temat wpadł mi w głowę i nie mogę się go pozbyć. Ja mam swoje włosy, z których raczej jestem zadowolona jednak kilka razy miałam chęć kupić perukę żeby móc coś zmienić bez niszczenia włosów farbami itp. Inną sprawą są ludzie, którzy muszą nosić peruki ponieważ nie posiadają włosów bądź ich włosy są cienkie i słabe. Są jeszcze osoby, które występują estradowo, przebierają się i też potrzebują wciąż wyglądać inaczej - dla tych wszystkich ludzi chcę dziś pozbierać ciekawe oferty z eBay i pokazać Wam co tam ciekwego idzie dostać. Orientuję się, że na polskim rynku peruka naturalna jest około ceny 800-1000zł co jest wielką ceną jak dla mnie więc tym bardziej się z Wami jednoczę aby może znaleźć coś pięknego i tańszego w sieci.

W tym poście znajdziecie peruki naturalne dostępne w przesyłce do Polski, bez aukcji czyli w stałej niezmiennej cenie oraz z darmową wysyłką. Każda z cen jest podana w dolarach, wystarczy sobie cenę pomnożyć przez 3zł do 3,30zł, bo obecnie cena dolara się waha znacznie.

Pierwsza peruka jest w odcieniu ciemnego orzecha za 119 dolarów w wersji medium.

Przepiękna peruka, będzie pasować każdej Pani z owalną, trójkątną, pociągłą bądź sercowatą głową.

Kolejna peruka jest z piękny blond włosków w odcieniu ciepłym, idealna do urody Pani wiosny. Peruka kosztuje 54 dolary i jest w długości medium.

Włosy wyglądają bardzo naturalnie, nie mamy tu wymyślnej fryzury, podniesionych loków, przez co ta fryzura będzie pasować każdej Pani i na każdą okazję.

Kolejna peruka jest o krótszych włosach, w bardzo ciemnej czekoladzie. Kosztuje jedyne 40 dolarów.

Peruka ta jest utrzymana w takim lekko niedbalskim stylu, co łamie wszystkie mity o perukach, że są one zawsze idealne. Właśnie ta zbytnia i niepotrzebna idealność psuje całą naturalność włosów. Jeśli chcemy wyglądać tak jakby te włosy były nasze to nie mogą być one idealne - w naturze nic nie jest idealne i supersymetryczne a na pewno nie włosy, które są lekkie i reagują na wszystkie powiewy wiatru.

Za 60 dolarów, możemy mieć kruczo czarne włosy medium w modnej fryzurze.Jest jeszcze wiele innych peruk, jednak większość z nich jest podobna do tych tutaj już wyżej wymienionych. Oczywiście są jeszcze peruki na bardzo długie włosy, jednak te już są na ogół w cenie wyższej niż 800zł, a takich pisałam że nie będę umieszczać.

Ze swojej strony polecam eBay, bo o ile musimy czekać na przesyłkę czasem nawet miesiąc to ceny są nieporównywalnie niższe za takiego samego jakościowo peruki.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz