Zestawy od Chinos dla Mężczyzn
Przeglądając wieczorem modę na eBayu natrafiłam na bardzo fajny banner, który obrazuje dwa komplety ubioru dla Panów. Komplet ubrań do pracy i komplet ubrań na weekend i czas relaksu gdzieś na zewnątrz. Dobrze drugi komplet również sprawdzi się na spotkanie ze znajomymi, wyjście do kawiarni czy też do pracy - gdzie mamy luźniejszy klimat i nie przyjmujemy Klientów biznesowych.

Obecnie Panowie mają coraz więcej serwisów, sklepów i blogów gdzie mogą znaleźć podpowiedzi jak się fajnie ubrać w stosunku do okazji, jednak wciąż Panie wiodą tutaj prym i praktycznie Panowie są skazani na samych siebie o ile boją się pytać i nie mają czasu szukać.

Komplety, które znalazłam co prawda nie są najtańsze ale moim głównym celem było pokazanie modnych zestawów ubrań, współgrania kolorów i krojów.

Oto zestaw na weekend


Torba po prostu mnie urzekła, obecnie w dość podobnym zestawieniu kolorystycznym mamy modne torby dla Pań. Bransoletka ma fajny zadziorny haczyk i mimo tego, że może być troszkę niebezpieczna to jest naprawdę męska co z resztą może nam się kojarzyć ze znaczkiem męskości :-) Grrr... Motywy marynarskie nadal są modne, kto wie czy tej wiosny nie bardziej niż poprzedniego lata kiedy ten trend się u nas zadomowił.

Kolejny zestawik jak pisałam do pracy


Zestaw do pracy od Chinos jest bardzo świeży i według mnie pasuje wszystkim Panom o ile trzymamy się tych butów w kolorze karmelowej skórki, bo one nadają większego stylu w delikatnym tego słowa znaczeniu. Czarne buciki byłyby za mocnym akcentem do marynarki ecru. Co do okularków to one akurat pasują w tej oprawie Panom tak na oko do 40stki. Panowie po 40stce mogą wyglądać nieco komicznie co może ich bardziej postarzyć niż odmłodzić. Ogólnie polecam dopieranie oprawek do kształtu twarzy i typu urody jednak trend to trend - czarne grube oprawki też nie chcą od nas się odczepić.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz