Naszywki z cekinami


Oczywiście od linka do linka można natrafić na naprawdę ciekawe rzeczy i tak właśnie natrafiłam na naszywki z cekinami. Naszywki takie można użyć w postaci na przykład broszki. Wystarczy tutaj dodać agrafkę. Osobiście uważam, że najlepiej jest przyszyć ją kawałkiem materiału. Drugą opcją mogą być tutaj opcje przyszycia takiego elementu do odzieży czy dodatku, jakim może być pasek, torba, kapelusz, itd. Niektóre z tych propozycji są typowo dziecięce więc dla tych, które mają małe dzieci (tym bardziej dziewczynki) to super gratka na coś co zapełni Wam czas w bardzo miły i kreatywny sposób a zarazem będzie to czasem spożytkowanym na tworzenie czegoś co może spodobać się waszemu dziecku i sprawi, że będzie wyglądać fajnie i oryginalnie z swoim środowisku znajomych dzieciaków.

Serdecznie zapraszam do galerii takich cekinowych naszywek.

Jabłuszka są w cenie $1,25 za sztukę (5zł)Mamy tutaj też urocze małe koraliki z czeskiego szkła. Całość jabłuszka ma wymiary 1,5 cala czyli około 3,81cm.

Kolejna opcja to 2 małe granatowe gwiazdki w zestawie, w cenie 7,50 dolara za całość, jest to mniej więcej 23zł.Następne dzieło to przeurocze różowe serduszko w cenie 11 dolarów, czyli około 35zł.


Kolor serduszka jest całkiem fajny i nie jest ordynarny. Wielkość tego serduszka to 2 cale czyli 5cm.

Dla Pań, które się wybierają na wieczór panieński fajna opcją byłyby takie oto dodatki do waszych kreacji.Takie kokardki są już w cenie 12 dolarów, czyli około 38 złotych. Wielkość podana wyżej jest w calach, w centymetrach mamy 7cm czyli akurat super okazjonalna mucha na wieczór panieński.

Na sam koniec już wcześniej wspomniane gwiazdki jednak w wersji XL.Ceny za duże gwiazdy są naprawdę różne jednak większość to twory DIY więc tutaj każdy po swojemu wycenia swoje twory. Serdecznie polecam zrobienie samemu zrobienie takiej naszywki, możecie się dowiedzieć w TYM wpisie w jakich cenach, ilościach i rozmiarach możecie kupić cekiny na ebay a co ważne, jak dobierać cekiny do rodzaju pracy jaką chcecie wykonać.


1 komentarz:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń