Ozdoby Wielkanocne || Najpiękniejsze ozdoby na Święta

Wielkimi krokami idzie do nas wiosna a jak wiosna to i Wielkanoc. O ile Walentynki są jeszcze przed nami stwierdziłam, że warto sprawdzić co można ciekawego zrobić czy kupić na Wielkanoc ponieważ ogólnie w te dni mamy dużo na głowie gotowania, sprzątania, prezentów i jeszcze inne rzeczy a dekoracje schodzą na któryś tam plan z kolei a miło jednak nie tylko móc pokazać cały stół potraw ale nadać pomieszczeniu piękny świąteczny klimat.

O ile każda z nas wie, że jak się robi wydmuszki, jak się je maluje to przecież można też zrobić inne ciekawe rzeczy - po co się ograniczać?

Co mi spodobało na samym początku to naprawdę swojsko i przyjemnie wyglądające kurki.

O ile nie macie dłuta do drewna.. nie martwcie się myślę, że takie kurki spokojnie można również wykonać z odpowiedniej masy solnej. Urocze są te nóżki na sprężynkach (można je wyjąć z długopisów). Wszystkiego dopełnią kolorowe kokardeczki.

Kolejna opcja już zaangażuje nas do klejenia i obszywania.


Mamy tutaj lniany akcent z koszyczkiem na jajeczka. Świetnie taki akcent wyglądałby na stole jeśli mielibyśmy akurat taki lniany obrus. Przy lnianym obrusie pięknie też wyglądają niskie i pękate świeczki w bieli z jedynie delikatnymi podstawkami.

Kolejna praca jest niezwykle urocza i lekka. Nadaje domu taki swojski klimat ale i delikatny, kobiecy i zwiewny.


Ogólnie bardzo dobrze wykonywać takie prace z wikliny jednak o ile mamy wierzbowe gałązki też całkiem fajnie powinny współpracować.

Na koniec jeszcze chciałabym Wam pokazać coś co możecie zrobić wraz ze swoimi dzieciakami i co sprawi im na pewno bardzo dużo radości i zabawy. Praca jest dość prosta, wystarczy nam tylko papier, nożyczki, klej i jakiś mazak czy długopis a będziemy mieć coś niepowtarzalnego i sympatycznego.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz