Zdobycze z eBaya

Od czasu przeprowadzki nie wiedziałam dokładnie na jaki adres przyjdą moje przesyłki, jednak wszystko skończyło się dobrze, bo omyłkowo wysłałam ostatnie moje przesyłki na adres rodziców a nie na adres mojego ówczesnego zamieszkania. Takim oto sposobem byłam rozliczona z właścicielem do końca i można było spokojnie zamknąć ten etap życia. W obecnym miejscu już mam obczajone gdzie jest poczta więc mogę znów spokojnie do siebie zamawiać przesyłki. Oczywiście kolejka jakiś 5-6 rzeczy przyjdzie do moich rodziców ale mamy do siebie 15min na piechotę więc to nie problem.

Co ostatnio do mnie przyszło to zarówno zawieszki, w tym zawieszka w stylu USA z gwiazdką i motywem flagi Stanów Zjednoczonych na długim łańcuchu (koło 65cm) oraz zawieszka ugryzione jabłuszka w krwistej czerwieni na chyba jeszcze dłuższym łańcuchu.Jak również nabyłam dwa detaliki z działu Craft w ebayu czyli królestwo DIY w tym czerwona wstążeczka, troszkę sztywna ale przez to nadaje się na takie zdobienia, które wystają ponad tkaninę oraz kupiłam też złote ćwieki kołowe (maleństwa)O dziwo ćwieki kołowe są droższe niż ćwieki kwadratowe co mnie dziwi i podczas gdy kwadratowe kupiłam za około 4zł - 100 sztuk to kołowe w tej cenie były jedynie w ilości 50 sztuk. O dziwo koloru złotego są tańsze niż koloru srebrnego i za srebrne zapłacimy średnio 50 groszy więcej (zależy u jakiego sprzedawcy).

Tasiemkę, którą kupiłam nabyłam za około 3,50 - 4,00 zł w długości aż 5 jardów czyli prawie 5 metrów - starczyć będzie na wiele różnych DIY. Oprócz czerwieni była cała masa innych kolorów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz