Bransoletki Shamballa || Nowy trend biżuteryjny

Już jakiś czas temu widziałam bransoletki Shamballa w Lokaah jednak ogólnie od niedawna są one tak rozchwytywane. Możemy je dostać na grouponach, możemy je dostać w drogeriach czy jednak ceny są wszędzie takie same? O ile w Lokaah jest naprawdę tanio to wątpię aby sklepy internetowe, zakupy grupowe i inne robiły nam przysługę i sprzedawały po kosztach i dlatego właśnie chce Wam przedstawić jak się to ma w eBayu gdzie jest tak szeroki wybór, że idzie tam spędzić naprawdę dużo czasu i mieć wielki dylemat co wybrać.

Czym tak właściwie są bransoletki Shamballa i skąd ten trend? No na ogół jeśli nie wiemy skąd jest trend to albo powstał przez przypadek w sferze Internetowej, w Paryżu albo w Mediolanie.. tym razem padło na Paryż i słynny sklep jubilerski. Design bransoletki natomiast pochodzi z Hindi oraz z wpływów Afryki więc mamy tu wspaniały kogiel mogiel geograficzny a w rezultacie całkiem fajną bransoletkę.

W eBayu mamy wielki wybór kolorystyczny i choć nie jest taniej niż w Lokaah bo mamy tutaj 4,60 funta czyli około obecnie 22,53zł to nadal jest to taniej niż ogółem w sieci. Oto co możemy dostać w tej kwocie do wyboru.


Całkiem fajny wybór, bransoletki Shamballa w tej wersji są bogate i mają wiele elementów. Za 2 złote drożej możemy natomiast dostać bransoletki w innej wersji kolorystycznej.

Jeśli jednak te zestawienia kolorystyczne nie do końca Was kręcą to nic straconego, na eBayu możecie osobno zakupić koraliki do sporządzenia własnej bransoletki Shamballa.


Za 18$ możemy mieć 120 sztuk taki cudeniek w różnych kolorach co na nasze wynosi zaledwie 55zł wtedy wystarczy jedynie odpowiedni łącznik do kryształków i mamy naszą własną Shamballę :-)

1 komentarz: