Judith Leiber - Torebka Małpa

Przedstawiam Wam wielkie dzieło Judith Leiber, które niemało mnie zdziwiło, zaciekawiło i zainteresowało. Judith ma już na swoim koncie wielkie projekty dla Hermesa, ale te dzieło, jest na tyle ciekawe, że postanowiłam nadać mu osobny post.

Torebeczka podręczna Judith Leiber, którą tu widzicie jest na tyle niesamowita, że wcale się nie dziwię, że sprzedawca chce za nią 3 600$. Sprawdźcie same co Judith ma dla nas.

Ta torebeczka jest wykonana ze złota i kryształów: białych oraz czarnych. Łańcuszek jest łatwo odczepialny i łatwo jest go schować do środka, w zależności od tego jaki chcemy uzyskać efekt.

Ta torebka jest to czyste dzieło artystyczne i nawet jeśli małpa to nie jest naszej ulubione zwierzątko domowe to trzeba przyznać, że Judith wykonała kawał dobrej roboty, tworząc coś ponadczasowego, co nadaje się do dużej ilości kreacji czyniąc ją jednym z najciekawszych dodatków jakie ostatnimi czasy widziałam - szkoda, że to nie jest zakup po który można od tak iść do sklepu - kogo stać aby od ręki wydać ponad 3 i pół tysiąca dolarów?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz