Ślubna Biżuteria - Diademy i opaski || Stroimy się na ślub

Wczoraj rozmawiałam z moją mamą o sukienkach ślubnych, jakie są opcje żeby mieć taką sukienkę, ale to w innym poście opiszę, bo w tym poście chcę poruszyć temat biżuterii ślubnej. O ile nasze sukienki mają bardzo dużo zdobień same w sobie są biżuterią i nie warto dodatkowo zakładać biżuterii ponieważ możemy wyglądać zbyt przekolorowanie a przecież nie o to tutaj chodzi.

Do prostych sukienek jednak warto ubrać biżuterię jednak pozostaje pytanie jaką. Z takim pytaniem udałam się na eBay w poszukiwaniu idealnej biżuterii dla Panny Młodej.

Ponieważ biżuterii jest tak dużo, że nie chciałam robić bałaganu w poście - w tym wpisie napiszę jedynie o opaskach i diamemach i ogólnie ozdobach głowy.

Oto co znalazłam.

Za 24$ czyli za około 80zł możemy sobie sprawić piękny diadem z perełkami i kryształami.Kolejne cudeńko to opaska za 19,99$ czyli jakieś 63zł. Opaska jest naturalnie posrebrzana jak również ta powyżej. Jest bardzo dziewczęca i słodka. Wspaniała dla młodej Panny Młodej jakkolwiek dziwnie to brzmi. Czasami bierzemy ślub mają już np ciążowy brzuszek i myślę, że takie dodatki kwiatkowe tutaj bardzo pasują do wizerunku młodej mamy - nadają takiej niewinności oraz młodzieńczego wyglądu.W tej samej cenie czyli około 63zł możemy sobie sprawić również posrebrzaną koronę w stylu Królowej Śniegu. Korona nie jest jakaś wielka i ordynarna. 
Kolejna korona składa się z kwiatowych elementów wyłącznie, które posiadają dużo ostro wyszlifowanych elementów co sprawia, że korona jest niezwykle połyskliwa.
Jeśli wolimy aby całość była jeszcze bardziej delikatna możemy się pokusić na biżuteryjne wstawki we włosy oparte na wsuwkach czy spinkach jak widać poniżej.

Jest to posrebrzana ozdoba na włosy w postaci mozaiki kwiatowej dostępnej w cenie 14,99$ czyli około 48zł.Na koniec chciałabym Wam pokazać jeszcze jedno cudo. dla Panny Młodej, która chce wyglądać jak indyjska królewna. Mnie by akurat ten klejnocikowy dzyndzelek by przeszkadzał, ale różni ludzie i różne gusta...Życzę wszystkim Pannom Młodym szczęśliwego długiego życia z mężem i upragnionej gromady dzieciaczków.3 komentarze:

 1. Jak ja brałam ślub wybór biżuterii do włosów był bardzo okrojony. Szkoda, że nie miałam możliwości korzystać z ebaya i wybrac jakieś cudeńko.

  OdpowiedzUsuń
 2. A powiedz gdzie to znalazłaś? Jak to kupić? Poszukuje czegoś takiego jak ta opaska za 19,99$

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wszystko znalazlam na Ebay.com :) w wersji angielskiej w kategorii wedding accessories :)

   Usuń