Joanna Brodzik Stylizacje || Jak się ubierają gwiazdy

W dzisiejszym wpisie o tym jak się ubierają gwiazdy chciałabym napisać o Joannie Brodzik, która jest aktorką już dłuższy czas i według mnie mnie fantastyczna, kobieca i pozytywnie energiczna.

Pomimo mojej przyjaźni do tej aktorki postaram się zarówno poszukać dobrych jak i złych odsłon Joasi.

Zdaje mi się jednak, że tych dużo nie trafię bo po pierwsze Joanna Brodzik to piękna kobieta a po drugie z tego co pamiętam nie widziałam jakiejś jej wpadki.

Oczywiście jako wpadkę nie uznaję tutaj ubrania czegoś co już nie jest z tego sezonu a czegoś co totalnie nie pasuje do kobiety bądź do jej sylwetki.


No to zaczynamy... Ogólnie Joasię, a bardziej Panią Joasię kojarzę w blond włosach a tu pierwsza stylizacja w ciemnych i krótkich włosach.


To zapewne uroda Pani Brodzik sprawia, że w tej fryzurze wygląda równie uroczo jak w blondzie. Co prawda szkoda, że tak tutaj wszystko na czarno, ale też nie wiem jaka to była okazja. Jakkolwiek koronkowe wykończenia spódnicy fajne pasują do podniesionych końcówek włosów, biust jest pod kontrolą. Ubiór jest bardzo bezpieczny.

No i natrafiłam na stylizację tej Pani, która mi się nie podoba. Nie dość, że biust Asi domaga się wolności to jeszcze kolor sukienki zupełnie nie współgra z jej kolorem skóry, już ie mówiąc o tym, że materiał się bardzo gniecie co niestety też widać na zdjęciu.


Idźmy może więc dalej...  Na kolejnym zdjęciu Joanna Brodzik to ta, którą lubię najbardziej. W ogóle odbieram tę Panią jako bardzo energiczną, wesołą i uśmiechnięta i tutaj do niej wspaniale pasuje taki lekko sportowy strój z tenisówkami.


Pani Joasia też świetnie wygląda we wszystkich strojach z dużymi wzorami i stylu takim loose z lekko hippisowską nutką.Na końcu wesoły duecik z Kasi i Tomka gdzie obydwoje aktorów byli przewspaniali i dostarczali nam sporo rozrywki.


1 komentarz:

  1. Lubisz Asię, widzę. :) I wszystko takie cukierkowe. Ale ja też ją lubię, więc rozumiem Cię.

    OdpowiedzUsuń