Pandora Bransoletka || Czyli co to jest biżuteria modułowa

W tym wpisie chciałabym napisać o biżuterii modułowej, zwanej nam bardziej po marce Pandora. Pandora oferuje bardzo precyzyjnie wykonane bransoletki ze srebra, dla tych, których jednak nie stać na tak drogi wydatek - możecie znaleźć wersję niesrebrne na eBayu i na Allegro.

Ja sama osobiście kupiłam sobie bransoletkę niesrebrną z eBaya, ponieważ po 1 nie chciałam wydać tak wiele pieniążków na trend, który może zaraz zniknąć po 2 niesrebrne bransoletki nie posiadają tych ograniczników na chamrs'y, które możecie zobaczyć na zdjęciu. Mi wersja bez ograniczników się bardziej podoba, uważam że jest bardziej praktyczna gdy nie mamy wszystkich takich samych charms'ów a ja akurat lubię łączyć różne wzory.

Sama bransoletka wygląda tak

pandora

Bardzo często zapakowana jest to ładnego pudełeczka jak to, które widzimy tutaj.

pandora

Do tej pięknej srebrzasnej (oryginalnej) wersji oraz do tej niesrebrnej zarówno można dokupić elementy zawieszek, to one dodają charakteru całej bransoletce. W zależności od tego jaki mamy humor, co mamy na sobie ubrane czy jaka jest pogoda może założyć na bransoletkę inną zawieszkę albo cały innyc zestaw zawieszek.

Możemy wybrać tutaj albo oryginalne zawieszki od Pandory, które na ogół mają wyrytą nazwę firmy albo chociaż dostajemy z nimi eleganckie pudełeczko co będzie nas kosztować (przynajmniej na eBay) 40zł+ za 1 zawieszkę....

pandora


bransoletka pandora


pandora bransoletka


pandora

albo możemy kupić tego setki w tej samej cenie bez sygnaturki i oczywiście nie ze srebra, tu Was odwołuję do wpisu o szkle murano, bo właśnie z takiego szkła robi się zawieszki do bransoletki modułowej.

Troszkę o firmie Pandora
Sama firma przedstawia się jako giganta robiącego biżuterię ręcznie aż w 65 różnych krajach na świecie.. nie wiem jak to robią.. mi by było trudno ogarnąć ręczną wytwórnię nawet w jednym mieście, ale wierzmy im, że każda z tych zawieszek i bransoletek są ręcznie robione.

Firma jest już bardzo długo z nami.. jest nawet starsza ode mnie.. początki firmy określa się na rok 1982. Spółka powstałą w Kopenhadze, a w samym roku 2011 zarobiła około 895 milionów Euro.. (chyba zacznę produkować biżuterię).

Co ja co... ale trzeba przyznać, że o ile firma już 30 lat jest na rynku to znaczy, że coś musi w tym być, a Wam jak się podobają bransoletki Pandory?

1 komentarz:

  1. chcecie wiedzieć więcej o biżuterii personalizowanej? zapraszam:
    trolldora.blogspot.com
    zobaczycie tam mnóstwo fascynujących błyskotek :)

    OdpowiedzUsuń