Buty sportowe damskie || Rozeznanie w sieci

W tym poście chciałabym pokazać Wam nadchodzące trendy w obuwiu sportowych dla kobiet. Niektóre z tych trendów mogą przejść łukiem za Polską, ale o ile będziecie buszować w sieci, albo wyjeżdżać za granicę spokojnie możecie natrafić na nowinki, które chce Wam dziś przedstawić.

Sportowe buty często kojarzone są z butami, które są bezpłciowe ponieważ co jest najważniejsze to wygoda wielogodzinnego wysiłku w postaci biegania, skakania, podnoszenia ciężarów czy jeszcze innych czynności, ale przecież buty te nie są pozbawione swojego stylu, kroju i piękna. Każda z nas przecież nawet przy wyborze butów sportowych patrzy na to jak wyglądają, dobieramy takie kolory, które dobrze na nas leżą i które pasują do innych naszych ubrań.

Na sam początek prezentuje Wam hit na lato. Są to sportowe buciki z przewiewem. Mamy tutaj dwie wersje kolorystyczne: białe oraz czarne buciki. Co prawda czarne buciki wyglądają troszkę jak męskie, ale to raczej takie przeświadczenie, że ciemne obuwie sportowe to zawsze dla facetów. Zarówno czarne jak i białe buciki występują w damskich rozmiarach.Buciki są wykonane z gumy, co pozwala nam nawet w nich wchodzić spokojnie do jeziora latem jeśli ucieknie nam piłka do wody.

Kolejne buciki też są gumowe oraz dziurkowane, ale przybierają nieco inny kształt.
Modne też będą gumowe wersje butów thug style. Już rok temu dobrze przyjęły się gumowe baleriny, które nadal możemy kupować na przecenach w sklepach stacjonarnych oraz w sieci w sklepach internetowych. W tym roku producenci poszli o krok dalej i stworzyli nowe formy obuwia również z gumy.
Dla osób, którym się podoba coś pomiędzy gumową puszką na nogi a butami całymi w dziurach producenci przedstawiają buciki, które mają dziurki umiejscowione tylko w tych miejscach gdzie nogi pocą się najbardziej oraz buty te wykonane są z pianki.

Wiadomo, że w butach gumowych bez przewiewu i skarpetek nasze nogi w niedługim czasie zaczną pływać i może nam się dość dziwnie chodzić, natomiast zastosowana tutaj pianka działa w pewien sposób jak gąbka i jeden but waży zaledwie 116gram - czyli mniej więcej tyle to czekolada w wersji standardowej.
1 komentarz: