Co ubrać na imprezę || Część: Sukienki

Przychodzi czas na naprawdę fajną imprezkę a Ty nie wiesz w co się ubrać - to normalnie ja też tak mam. 

Choć ja czasem już nawet się przebiorę i nadal szukam innej opcji ale to zawiłość kobiecego charakteru każe nam tak marudzić "nie mam co na siebie włożyć!" a to wcale nie jest prawda... no chyba, że ktoś Cię okradł ze wszystkich ciuchów to możesz tak mówić - jednak wtedy już nie masz tego problemu co ubrać - to co masz! 

Wracając do realiów, czyli, zakładamy, że mamy w szafie więcej niż jedną bluzkę i jedne spodnie postaram się Wam przedstawić jakieś różne opcje. 

Niestety nie mogę do Was wpaść i sprawdzając co macie w szafie poradzić co wybrać to jednak postaram się to zrobić na podstawie zdjęć :-)

Zaczynamy więc może od cudu kobiecości - czyli od sukienek.

Sukienki możemy założyć na imprezę prawie każdą jednak nie każda sukienka nadaje się na imprezę, nie chcemy przecież przyjść ubrane jak na studniówkę na imprezę w klubie, która się odbywa co tydzień, prawda?


Idąc na imprezę dobieramy krótszą kieckę, ale też nie taką która uniemożliwi nam taniec, bo np widać tyłek albo sukienka się podwija. O ile masz zamiar nie tylko fajnie wyglądać ale też troszkę skorzystać z fajnej zabawy kupując sukienkę zrób w niej kilka skłonów czy innych ruchów aby sprawdzić czy przypadkiem nie jest za krótka czy się nie podwija, albo czy nie pęknie gdy się nagle schylisz, bo coś Ci spadnie.

Sukieneczki, krótkie cekinowe lub brokatowe to jest właśnie to co zostało stworzone specjalnie na imprezę, jesteśmy modne, kobiece i się świecimy w lampach na parkiecie.

Jednak nie tylko cekiny nadają się na sukienkę imprezową.


Odsłonięte plecy, krótki dół w formie mini i ciekawe wzory to też fajna opcja tym bardziej o ile dołączycie do stroju designerskie kolczyki, bransoletki czy wielkie wisorki.


Jakim sukienkom na imprezę mówimy nie?

1. Sukienkom, które przy normalnych ruchach a tym bardziej przy tańcu mogą nas nagle obnażyć.


2. Zbyt eleganckim sukienkom


3. Sukienkom z przeceny studniówkowej (poznancie po materiale)


4. Sukienkom zbyt długim


5. Mam nadzieję, że nie muszę mówić, że balowe księżniczki i lalki barbie też odpadają?Na koniec kilka fajnych zestawień sukienek nadających się na imprezy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz