Walentynkowe Ozdoby

Niedługo moi Zakochani moje Zakochane zbliżają się Walentynki, nie mam zamiaru z tej okazji tłumaczyć co należy lub nie powinno się komuś ukochanemu kupować, bo zapewne macie tych wiadomości ponad poziom głowy już na innych blogach i portalach o wszystkim i niczym. 

W moim poście chciałabym Wam pokazać jedynie ozdobny na prezenty walentynkowe. Wiem, że niektórzy zamiast zabrać drugą połówkę do kina czy na spacer, albo zrobić wypasioną walentynkę z kartonu wolą dać jakiś prezent w opakowaniu jak np na święta Bożego Narodzenia.

Chciałabym przedstawić Wam zestaw tasiemek zdobionych w szalonych formatach i słodkich walentynkowych kolorach. Na sam początek wielki zestaw kolorystyczno-formatowy za jedyne 10$ możecie mieć po 9 metrów każdego z tych szalonych walentynkowych tasiemek.


O ile nie lubicie takich krzykliwych tasiemek to zawsze możecie wybrać proste wersje jedynie z fajnymi kolorami lub nadrukami, które nie są takie krzykliwe a są milutkie i okazjonalne.

O ile jedna wstążeczka jest fajna to może to być mało aby zrobić wrażenie więc na eBayu możemy znaleźć całe komplety tasiemek, które są specjalnie dobrane na okazję.


Do tego wszystkiego warto jest czasem też dobrać jakieś dekoracje. Tutaj już mamy wybór, czy dekoracją może być na przykład kwiatek, czy bilecik z życzeniami ale jeśli chcecie możecie dobrać bardziej okazjonalne ozdoby - tym bardziej o ile cały prezent jest opakowany z papier bez wzorów - najlepiej w kolorze, białym, czarnym czy wybielanym różu.

Przedstawiam Wam więc galerię ozdób, które możecie wykorzystać do ozdobienia prezentu.


Jak widzicie mamy tak wielki wybór a tego jest jeszcze z 10 razy więcej. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i od naszego stylu. 

Życzę wszystkim udanych walentynek jakkolwiek chcecie je przeżyć :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz