Nauszniki

Przeglądając sobie eBaya  w sekcji ubrań na jesień natrafiłam na nauszniki i postanowiłam, że się z Wami podzielę tym co możemy tam dostać i za ile, bo to co znalazłam jest tam fajne, puchowe i słodkie, że aż żal jakby tego nie pokazać.

Z tego powodu, że zima znów wróciła może spokojnie pooglądać sobie nauszniki. Ja ostatnio miałam nauszniki jak byłam w gimnazjum a to już troszkę czasu jednak uważam, że to całkiem fajna opcja dla tych, którzy nie lubią nosić czapki - ja sama nie lubię więc może się na jakieś skuszę choć pewno mój Towarzysz Życia będzie się ze mnie śmiał jak mnie w nich zobaczy.

Zapraszam Was serdecznie do świata eBayowych zakupów.

Za 1,48$ możemy już mieć (bez kosztu wysyłki, bo jest za free) takie zwykłe sobie o nauszniczki w ciekawych kolorach.


Jeśli chcecie wyglądać mega słodziutko i dziewczęco a zarazem przypominać dziewczynkę z anime to kolejna opcja powinna wpaść Wam w oko. Za 5,99$ możemy mieć oto takie nauszniki.
Dla dziewczyn, które nigdzie nie ruszą się bez swojego mp3 (tak jak ja) eBay oferuje nauszniki z wbudowanymi słuchawkami. To jest prawdziwe 2 w 1 a nie jakiś szampon, który nic nie daje.


A dla tych, którym opcja suprpuchata się nie do końca podoba mamy też wersję wełnianą.


Znajdzie się też coś oczywiście dla wielbicielek psiaków, czy jakichkolwiek zwierzaków.Dla prawdziwych księżniczek za 9,99$ specjalnie stworzono oto takie dzieło.

Tym słodziutkim akcentem kończę te zestawienie i mam nadzieję, że wzbudziłam w Was zainteresowanie ciekawymi nausznikami jakie można znaleźć w sieci.

1 komentarz: