Rockowa stylizacja || Zestaw ubrań

Tak sobie przegladam neta i jak pisałam we wcześniejszym poście stwierdziłam, że moda z lat 80' robi sobie taki come back po cichaczu więc stwierdziłam, że sprawdzę sobie jaką można sobie obecnie zrobić fajną stylizację w stylu rockowych lat 80' kiedy królowali AC/DC czy Bon Jovi. Przy okazji polecam do zapoznania się z kawałkami grup z lat 80 bo mają w sobie wielkiego powera a faceci grający na basie są całkiem niczego sobie :-)

Oczywiście wielki come back rockowych lat 80' nie byłby rozpoznawalny gdyby nie wróciły ćwieki.


Kiedy mamy już naszą ćwiekową bransoletkę trzeba poszukać obszernego shirta oversize. Jeśli chłopak jest w rockowej czy metalowej kapeli można mu podebrać :-)


Do tego koniecznie skórzana ramoneska


Do tego już spokojnie możemy ubrać leginsy czarne oraz jakieś glany czy ewentualnie trapery ale co jest jeszcze ważne to fryzura. Lata 80 to nie czas na ulizańce. W latach 80 mieliśmy burzę włosów na głowie.

Oto kilka przykładów.

Roxette

Cindy Lauper

Madonna
Jeśli podoba Wam się styl lat 80 to serdecznie zapraszam do przejrzenia starych teledysków na youtube, gdzie możecie czerpać inspirację :-) Na koniec polecam Wam piosenkę Bon Jovi - You give love a bad name. Piosenka totalnie wymiata!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz