Ślubna Biżuteria - Kolie i Kolczyki || Stroimy się na ślub

W dzisiejszym wydaniu mam dla Was zestawienie kolia + kolczyki dla pięknej Panny Młodej. W moim poprzednim poście, który możecie zobaczyć TUTAJ przedstawiałam Wam jak możemy udekorować głowę, przez diademy, wsuwki i opaski a tym razem chciałabym Wam pokazać komplety biżuterii kolia + kolczyki, które są sprzedawane w zestawach - czyli dwóch nieodłącznych wersjach.

Jak już pisałam we wcześniejszym poście na temat mody ślubnej czasami zdarza się, że nie warto jest dodawać wielkiej biżuterii ponieważ sukienka jest bardzo strojna i ciekawa.

Wyobraźmy sobie np dla przykładu taką suknię ślubną...


Zarówno modelka nie ma dodatków w postaci biżuterii i ja również nie wyobrażam sobie do tego dobrać jakieś wielkie kolie - to właśnie by było słynne stwierdzenie TMTH (too much to handle) - za dużo do ogarnięcia, które jest zjawiskiem często widzianym na polskich ulicach gdy to panie do bluzek z cekinami i świetlistymi nitkami dopierają długie kolczyki z cyrkoniami, bransoletki z kryszłałkami a do tego pierścionki i wisiorki aby pokazać za pewne swoją majętność jednak nie tędy droga.

Przedstawię Wam w tym poście kilka zestawów całych gdzie występuję kolia + kolczyki albo czasem okazyjnie coś jeszcze.

Pierwszy zestaw to właśnie kolia + kolczyki + coś jeszcze gdzie dodatkiem jest korona. Taki zestaw jest póki co na aukcji a jego cena jest śmiesznie mała i wynosi 30zł.Korona jest wpinana a nie zakładana co pozwala na lepsze utrzymanie się jej na głowie. Czasami widać na wideo w necie, że Panna Młoda ma koronę zakładaną i nagle przy pochyleniu czy klękaniu ta korona spada i ucieka gdzieś pod ławkę - i weź teraz się po to schylać w dobrze związanym gorsecie!

To co pokazałam powyżej to fajna wersja jeśli nasza sukienka jest super prosta i bez udziwnień jednak mało kto wybiera super proste sukienki a częściej jednak jest tak jakiś element dekoracyjny czy koronka czy dopinki materiałowe dlatego przedstawiam bardziej stosowaną wersję.

Zestaw jest posrebrzany i kosztuje 13$ czyli około 40zł.


Łańcuszek nie jest długi i ładnie komponuje się z widocznymi kośćmi obojczykowymi.

Jeśli jednak wolicie coś wymyślnego to polecam taki wielki albo bardzo/ uroczy zestaw, który możecie sobie kupić już za 24$ czyli około 70zł.Biżuteria powyżej jest wielka i strojna jednak nie wydaje się przerysowana czy ciężka - bardziej przypomina zwiewną koronkę, która w połączeniu z widoczną w tle tiulową zasłonką kojarzy się fantastycznie z jeziorem łabędzi nadając kobiecie lekkości właśnie tego smukłego i pięknego ptaka jakim jest łabędź. 

Jeśli podoba nam się motyw koronkowy jednak pozycja powyższa jest dla nas za bardzo bogata możemy postawić na prostszą formę, która także ma nieregularne kształty imitujące koronkę.


Jeśli macie moje Panie sukienkę na ramię to warto pomyśleć o tym aby też nasza biżuteria była dopasowana kształtem do sukienki.

Poniższy Pawi zestaw pięknie pasuje właśnie do sukienek na jedno ramię.


Zestaw jest bogaty i ma imitować pawi ogon.

Jeśli natomiast mamy sukienkę z okrągłym większym dekoltem opcja poniżej powinna być strzałem w dziesiątkę.


Natomiast do dekoltów prostych pod szyją możemy nieco zaszaleć - oczywiście o ile sukienka ma prostą górę i utworzyć sobie jakby taki dekolt w serek z biżuterii.


Taki zestaw wygląda na bardzo kosztowny ale sprzedawca chcę za niego około 140zł.

Jeśli mamy sukienkę bardziej w kolorze ecru a nie w białym jak się też nierzadko zdarza fajnym pomysłem jest zastosowanie pereł.

Poniżej przedstawiam jeszcze kilka przykładowych kompletów.

To wszystko moje drogie Panie jest na eBayu - o ile wolicie kupować w stacjonarnych sklepach musicie się pogodzić z faktem, że będzie może nawet kilkukrotnie drożej jednak macie pewność, że to co widzicie w rekach jest takie jakie jest. Zdaję sobie sprawę z tego, że niektóre rzeczy lepiej jest wybierać własnymi oczami a nie oczami kamery czy aparatu jednak równocześnie zachęcam do tego aby sprawdzić chociaż co jest dostępne, bo możemy trafić na coś co odda nasz idealny ślubny zestaw biżuterii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz