Inspiracje na paznokcie

Natrafiłam w necie na wielkie zestawienie wzorów pazurków dlatego chciałabym je tutaj Wam przedstawić. 

Z takim zestawem spokojnie możecie mieć codziennie przez cały rok inne paznokcie można nawet rzecz, że możemy sobie wydrukować wzór, pociąć na osobne pazurki i wkleić do kalendarza. 

To może być fajne zadanie dla kogoś kto się chce wyszkolić w szybkim i precyzyjnym malowaniu paznokci oraz w robieniu różnych wzorków. O ile oczywiście macie tyle lakierów, ewentualnie kasy na lakiery i ozdoby zachęcam :) Na początek możemy z tego zrobić jeden wzór na 3 dni żeby było łatwiej.

Oto wzory, o których pisałam - serdecznie zapraszam do zabawy z malowaniem i zdobieniem paznokci. Na początek french, który chyba lubię najbardziej.

 A tu już zapraszam na szaleństwo kolorów i wzorów na całych paznokciach.
Tutaj już mamy naklejki na paznokcie, ale myślę, że z wprawą możemy i dojść do perfekcji jakie mają naklejki względem wzorków.Niektórych z tych wzorków nie wyobrażam sobie robić lewą ręką na prawej ręce ale inne by może jeszcze jakoś udało się zrobić :) Dla tych dziewczyn, które przyklejają sztuczne paznokcie będzie łatwiej, bo można je najpierw pomalować ręką, którą się na ogół posługujemy a dopiero później przykleić.

Jak podrosną mi paznokcie obiecam zrobić jakiś DYI z wideo :)

Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy z malowaniem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz