Masa perłowa || Galeria Biżuterii


Wczoraj będąc w Lokaah kupiłam sobie w promocji kolczyki z masy perłowej. Osobiście bardzo lubię masę perłową ponieważ lubię wszelkie elementy biżuterii, które mają srebrzysty połysk. Masa perłowa ma to do siebie akurat że świeci się wszystkimi kolorami tęczy jednak bardziej idąc w chłodne barwy. Ostatnio tak piszę o tych barwach, bo już jestem pewna już prawie na 100% że jestem Wiosną kolorystyczną i wciąż patrzę co by mi pasowało. Kolczyki, które kupiłam są akurat połączeniem ciepłych i zimnych barw więc nadają się myślę, że dla każdego.

Jakkolwiek kolczyki są naprawdę piękne i wszystkim z trójmiasta polecam ten sklepik. Ostatnio jak tam byłam to widziałam na ich ulotce, że mają sklepy w całej Polsce w większych miastach więc warto zobaczyć czy przypadkiem nie ma u Was. Wiem, że na pewno są sklepy w Gdyni (:]), Gdańsku, Poznaniu oraz Warszawie, reszty niestety nie pamiętam, ale pewno znajdziecie takie info w necie.

Wpis ten jednak nie jest o Lokaah i mojej zdobyczy (którą Wam obfocę może w jakimś OOTD) tylko ogólnie o tym co można zrobić z masy perłowej więc serdecznie zapraszam do galerii.

Zaczynamy może od broszek.

Teraz przejdźmy do kolczyków


Teraz przejdziemy do pierścionków


i na sam koniec zawieszki i inne...

1 komentarz: